Co w oknie

Od wielu lat dostarczamy wysokiej klasy przysłony okienne, które produkujemy przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów oraz kierując się potrzebami naszych Klientów.
Nasza firma zajmuje się produkcją rozwiązań z jednej strony funkcjonalnych, a z drugiej eleganckich, które idealnie nadają się na okna we wnętrzach mieszkań, biur czy gabinetów. Chcąc tworzyć jak najbardziej rozbudowaną propozycję dla naszych Klientów, oferujemy karnisze metalowe, drewniane, mosiężne, sufitowe oraz podwójne które montujemy naszym klientom bezpłatnie. To jednak nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy – chcąc pomóc Klientom w stworzeniu wyjątkowego wystroju wnętrz i uzyskaniu komfortu, przygotowaliśmy również ofertę na inne systemy osłon owe:
• rolety okienne wewnętrzne – wolnowiszące, przyszybowe oraz typu dzień i noc
• żaluzje wewnętrzne – poziome, pionowe, drewniane oraz aluminiowe
• moskitiery – rolowane, plisowane, przesuwne, drzwiowe itd.

Od niedawna poszerzyliśmy nasz asortyment o dekoracje okienne takie jak firany i zasłony. Teraz Nasza kompleksowa oferta pozwoli na zaspokojenie potrzeb każdego klienta.
Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych rozwiązań, dostępnych w różnych seriach, a co za tym idzie designach, wymiarach i wariantach kolorystycznych, zapewnicie sobie Państwo skuteczną ochronę pomieszczenia przed słońcem, tworząc jednocześnie niepowtarzalną aranżację salonu, sypialni, kuchni czy pomieszczenia biurowego.
Poza sprzedażą hurtową i detaliczną, nasza firma świadczy również usługi fachowego pomiaru i montażu, które świadczone są w wielu miejscach w Polsce.
U nas pomiar jest zawsze bezpłatny i niezobowiązujący. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz najniższą cenę. Montaż gratis.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do odwiedzenia salonu firmowego na pierwszym piętrze.

Co w oknie