Centrum Handlowe Batory od lat wspiera działalność sportową oraz kulturalną, a także liczne wydarzenia i imprezy organizowane przez Miasto Gdynia. Obecnie wspieramy:

Stowarzyszenie Traffic Design – jako partner Festiwalu Traffic Design wspólnie zmieniliśmy najbliższe otoczenie Centrum Handlowego Batory. Dzięki podjętej współpracy nowe oblicze zyskała brama przy ul. 10 Lutego oraz kratki ściekowe.

13734885_1213165505383050_4649701515931524371_o

 

Rugby Club Arka Gdynia – Centrum Handlowe Batory jest sponsorem klubu od 2011r. Nasz wkład w rozwój zespołu został doceniony podczas Gali Gdyńskiego Sportu – otrzymaliśmy tytuł „Partnera Gdyńskiego Sportu”.

 

mistrz-arka

 

Arka Gdynia SSA – dumni z osiągnięć Klubu Rugby Arka Gdynia wiemy, jak ważne jest wsparcie lokalnych sportowców w ich dążeniu do sukcesu, dlatego od  od 2015r. Centrum Handlowe Batory jest również sponsorem piłkarzy gdyńskiej Arki. W obecnym sezonie wspieraliśmy piłkarzy w drodze do awansu do Ekstraklasy – udało się! 🙂

 

pozdrowienia_arka

 

Klub Vistal Gdynia – wspieramy piłkarki ręczne Klubu Vistal Gdynia w walce o zwycięstwa i najwyższe laury podczas rozgrywek ligowych i w walce o Puchar Polski w piłkę ręczną.

 

Vistal_reczna

 

Spójnia Gdynia – od 2016 roku wspieramy także obecnie grającą w I lidze drużynę piłkarzy ręcznych Spójni Gdynia.

 

spojnia

 

Centrum Handlowe Batory współpracuje z instytucjami kultury:

 

 

 

muzyczny

 

 

 

 

 

Przedstawicieli lokalnych inicjatyw zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Prosimy o kontakt mailowy z krótkim opisem przedsięwzięcia i swoimi danymi kontaktowymi: office@batory.com.pl. W temacie maila prosimy wpisać „WSPÓŁPRACA”. Zweryfikujemy każde zgłoszenie!