ASYSTENT/KA BIURA

Batory Property Sp. z o.o. Sp. K. działająca w branży zarządzania nieruchomościami, właściciel Centrów Handlowych w Gdyni, Bydgoszczy i Giżycku poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent/ka Biura

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Koordynację prawidłowego obiegu dokumentów;
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń biurowych;
  • Zaopatrzenie biura;
  • Obsługę gości biura;
  • Sporządzanie formalnych pism, edycję dokumentów;
  • Pomoc w opracowywaniu zestawień, raportów, analiz rynku;
  • Wsparcie w organizacji eventów, projektów marketingowych;
  • Kontakt z najemcami w sprawach administracyjnych i marketingowych;
  • Organizację podróży służbowych;
  • Wsparcie operacyjnej działalności działu oraz firmy;
  • Archiwizację dokumentacji działu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Doświadczenia w pracy biurowej oraz obsłudze klienta;
  • Doświadczenia w sporządzaniu formalnych pism, dokumentów;
  • Zdolności interpersonalnych  i otwartości w komunikacji;
  • Świetnej organizacji pracy własnej;
  • Dbania o terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych;
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności.

Kontakt:
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny i CV z klauzulą) na adres e-mail praca@batory.com.pl do dnia 12 września 2018 roku.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

FRYZJER-STYLISTA, BARBER

Salon fryzjerski Alchemia Włosów w Centrum Handlowym Batory, zatrudni fryzjerów-stylistów damsko-męskich, barberów.
Praca na kosmetykach Kerastase, Loreal, Wella. Atrakcyjny system wynagrodzenia. Nowi właściciele.

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie
– Wysoka kultura osobista
– Bezkonfliktowość, uczciwość, sumienność
– Poczucie humoru
– Chęć podnoszenia swych kwalifikacji

Obowiązki:
– Profesjonalna obsługa klienta
– Fryzjerstwo damsko-męskie
– Dbałość o powierzony sprzęt oraz stanowisko pracy

Oferujemy:
–  Pracę w miłej i wesołej atmosferze
– Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
– Cykl szkoleń
– Elastyczne godziny pracy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 690-504-906 lub adresem mailowym: praca@alchemia-wlosow.pl