SPRZEDAWCA

Salon Reserved w Centrum Handlowym Batory poszukuje pracowników na stanowisko sprzedawcy. Aplikacje prosimy składać osobiście w sklepie lub przesyłać na adres mailowy praca@batory.com.pl, wpisując w tytule wiadomości Reserved.

FRYZJER-STYLISTA, BARBER

Salon fryzjerski Alchemia Włosów w Centrum Handlowym Batory, zatrudni fryzjerów-stylistów damsko-męskich, barberów.
Praca na kosmetykach Kerastase, Loreal, Wella. Atrakcyjny system wynagrodzenia. Nowi właściciele.

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie
– Wysoka kultura osobista
– Bezkonfliktowość, uczciwość, sumienność
– Poczucie humoru
– Chęć podnoszenia swych kwalifikacji

Obowiązki:
– Profesjonalna obsługa klienta
– Fryzjerstwo damsko-męskie
– Dbałość o powierzony sprzęt oraz stanowisko pracy

Oferujemy:
–  Pracę w miłej i wesołej atmosferze
– Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
– Cykl szkoleń
– Elastyczne godziny pracy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 690-504-906 lub adresem mailowym: praca@alchemia-wlosow.pl